ORGANIZATORZY KONKURSU

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

PARTNERZY KRAJOWI

Zawsze szliśmy razem z tymi, którzy mieli wyraźną wizję, widząc światło na końcu tunelu.

Z silnymi i stabilnymi partnerami rodzą się najlepsze i najbardziej korzystne projekty.

Wielkie marki tworzące lepszą i bardziej wydajną przyszłość motoryzacyjnego świata.

PARTNERZY PROJEKTU

Od ponad 26 lat INTER CARS współpracuje z najlepszymi markami branży części zamiennych. Od prawie trzech dekad idziemy ręka w rękę z Wami, młodymi mechanikami, wykazującymi ogromny potencjał.

Wiemy, że uczniowie szkół samochodowych są przyszłością branży i w niedalekiej przyszłości zapewnią jej rozwój. Międzynarodowy konkurs wiedzy i umiejętności zawodowych potrzebuje kompetentnych partnerów, którzy dokładnie wiedzą, czym jest branża i wiedzą, jak pomóc uczniom, by stali się najlepszymi profesjonalistami.
.
ORGANIZATORZY KONKURSU

INTER CARS

Inter Cars to największy z dostawców części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze portfolio produktów jest bardzo obszerne. Oprócz importu i dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych, użytkowych i ciężarowych oferujemy również wyposażenie warsztatów i stacji obsługi, części zamienne do motocykli, techniki rolniczej, specjalne produkty tuningowe oraz akcesoria i produkty pomocnicze do samochodów. Oferujemy produkty od około pięciuset renomowanych marek i producentów, dla których jakość i wydajność każdego z nich jest najważniejsza.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

ZF aftermarket

ZF Aftermarket to światowy dostawca części OE na rynku części zamiennych i jedna z dywizji globalnego koncernu technologicznego ZF Friedrichshafen AG, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. ZF Aftermarket oferuje:

• elementy układu kierowniczego i zawieszenia oraz elementy gumowo-metalowe marki LEMFÖRDER,
• amortyzatory, sprężyny, sprzęgła i koła dwumasowe marki SACHS,
• części układu kierowniczego, zawieszenia oraz hamulcowego marki TRW,
• a także podzespoły marki ZF, takie jak części do skrzyń biegów oraz zestawy olejowe.

Więcej informacji o firmie, produktach, usługach i programie lojalnościowym, znajduje się na stronie aftermarket.zf.com/pl, http://www.zf.com


Śledź nas na stronach firmowych TRW oraz SACHS na Facebooku.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

BOSCH

Bosch products and services are designed to fascinate and improve the quality of life by providing innovative and useful solutions. Throughout their history on the Slovak market, Bosch managed to create the position of a significant manufacturer and investor. Their automotive technology products have successfully entered both our cars, as well as service stations and industrial enterprises.

Wide portfolio of spare parts
Service equipment and diagnostics
Training centres and a service concept

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

CONTINENTAL

Przyszłość mobilności - wszystko z jednego źródła.
Continental to zaufany partner w zakresie globalnych rozwiązań i usług na rynku części zamiennych. Naszym celem, jako globalnej grupy technologicznej oraz jednego z wiodących dostawców części motoryzacyjnych i producentów opon jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Szeroka oferta oraz najwyższa, gwarantowana jakość producenta oryginalnego wyposażenia pozwala nam dostarczać kompletne rozwiązania wzbogacone o szereg dodatkowych wartości w postaci usług.

Oferta i usługi w portfolio ContiTech Power Transmission Group:
• Napęd paskowy i jego komponenty: Nasze komponenty napędu paskowego w jakości pierwszego montażu są pierwszym wyborem dla profesjonalistów na całym świecie. Cechuje je gwarantowana jakość Continental.
• Narzędzia: Zróżnicowane narzędzia pomiarowe i montażowe ułatwiające pracę w warsztacie.
• Usługi dla warsztatów: 5-lat gwarancji, filmy szkoleniowe „Watch and Work”, Centrum Informacji o Produkcie PIC, szkolenia techniczne oraz wsparcie poprzez infolinię techniczną.

Dowiedz się więcej na www.continental-engineparts.com oraz kanale Youtube www.continental-ep.com/yt

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

ELRING

Elring oferuje kompleksowe portfolio uszczelnień, części serwisowych i uszczelniaczy spełniających wszystkie wymagania rynku motoryzacyjnego. Elring opracowuje i produkuje komponenty do silników, skrzyń biegów, układów wydechowych i alternatywnych technologii napędowych dla większości producentów samochodów i silników. Innowacje i profesjonalne umiejętności w zakresie oryginalnego wyposażenia stanowią podstawę dużej popularności i sukcesu na światowym rynku części zamiennych. „Elring - Das Original” - to znak towarowy wysokiej jakości, bezpieczeństwa, obsługi, dostępności i niezawodności.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

FEBI

Oferta obejmuje ponad 40 000 części zamiennych pozwalających na przeprowadzenie profesjonalnej naprawy popularnych marek i modeli samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, naczep i samochodów dostawczych.
Marka wyspecjalizowana jest w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych.

Priorytetami Febi są najwyższa jakość oraz obsługa klienta. Firma jest zarówno dostawcą jak i producentem, dlatego też odpowiednie standardy jakościowe Febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług, a w ofercie Febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE. Gwarancją jest nie tylko rozbudowany system zarządzania jakością, ale również doświadczenie w zakresie produkcji.

W celu podkreślenia wysokich standardów jakościowych oferowanych produktów, febi zapewnia 3 letnią gwarancję producenta na wszystkie części zamienne. Febi Bilstein jest częścią działającej na arenie międzynarodowej Bilstein Group i dzięki temu części dostępne są na wszystkich rynkach. Przedsiębiorstwo Ferdinand Bilstein jest obecne w ponad 70 krajach dzięki własnym oddziałom lub starannie dobranym partnerom.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

MEYLE

Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1958 r. wiele się wydarzyło. Z eksportera zmieniliśmy się w producenta, który posiada własne zakłady produkcyjne i własną markę MEYLE. Części zamienne MEYLE można znaleźć w warsztatach w 120 krajach na wszystkich kontynentach. Przez 60 lat stale się rozwijaliśmy. Jednoosobowy zakład przekształcił się w przedsiębiorstwo średniej wielkości zatrudniające prawie 500 osób w samej tylko centrali w Hamburgu.

Branża motoryzacyjna i elektromobilność towarzyszyły założycielowi firmy od dziecka. Już ponad 100 lat temu jego dziadek Karl Louis Gaertner pracował nad napędem elektrycznym do dorożek i konstruował pojazdy. Wulf Gaertner jako pełen pasji kierowca rajdowy w Ameryce Południowej stanął przed wyzwaniem zdobycia wysokiej jakości części zamiennych do swojego samochodu, które w końcu sprowadził z Niemiec i tym samym położył kamień węgielny pod handel eksportowy.

Następnie doszło do przejęcia marki MEYLE w 1995 r., a kilka lat później nastąpiło otwarcie własnych zakładów produkcyjnych, w których do dziś produkuje się części do podwozi i układów kierowniczych oraz części gumowo-metalowe.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

SCHAEFFLER

Schaeffler to producent i sprzedawca części zamiennych i rozwiązań naprawczych w jakości OEM, działający na skalę światową. Pod markami LuK INA i FAG producent ten oferuje układy sprzęgieł, rozłączniki, części silnika i skrzyni biegów, a także części podwozia. Wszystkie komponenty są do siebie optymalnie dopasowane i umożliwiają szybką i profesjonalną wymianę.
Pod marką REPXPERT firma rozwinęła również kompleksowe usługi dla stacji paliw. W ich zakres wchodzą między innymi praktyczne warsztaty i szkolenia, akcje specjalne, dedykowany sprzęt serwisowy oraz specjalistyczna strona internetowa z informacjami o produktach, usługach i instrukcjach instalacji.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER to marka filtrów premium na motoryzacyjnym rynku wtórny. Oferuje innowacyjne rozwiązania dla nowych, trudnych wymagań w zakresie filtracji. Jako oryginalne wyposażenie (żółto-zielone pudełko) dla samochodów osobowych, pojazdów użytkowych oraz w zastosowaniach terenowych: oryginalne produkty MANN-FILTER w jakości OE, cieszą się zaufaniem na całym świecie. Zawsze wybieraj oryginalny MANN-FILTER w 100% jakości OE.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

Valeo

Valeo Service to ekspercka część grupy Valeo, zajmująca się częściami zamiennymi do samochodów osobowych i pojazdów przemysłowych na rynkach całego świata. Priorytetem marki jest opieka nad pojazdami długo po opuszczeniu przez nie hali produkcyjnej.

Serwis Valeo zapewnia pełen zakres usług, w zakresie oryginalnych części zamiennych (OES) dla producentów oraz części zamiennych i akcesoriów dla niezależnego rynku części zamiennych (IAM).

Ekspertyza produktowa obejmuje: klimatyzację, chłodzenie i zarządzanie powietrzem oraz systemy: transmisji, elektryczne, wycieraczek i oświetlenia.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

SHELL

Shell is an international energy company with expertise in the exploration, production, refining and marketing of oil and natural gas, and the manufacturing and marketing of chemicals. We use advanced technologies and take an innovative approach to help build a sustainable energy future. We also invest in power, including from low-carbon sources such as wind and solar; and new fuels for transport, such as advanced biofuels and hydrogen. Shell has a world-class lubricants supply chain comprising 32 Blending Plants, four Base oil plants, ten grease plants and six GTL Base oil storage hubs. Our brands such as Helix, Rimula, Rotella, Pennzoil, Spirax, Tellus, Omala and Gadus are the most preferred brands in their segments by our customers. Shell has over 300 scientists and engineers working in specialized technical centres for lubricants in the USA, China, Germany, India and Japan, dedicated to research and development into lubricants and oils. Shell Lubricants, as a number one global lubricant supplier, is delivering market-leading lubricants to consumers in over 100 countries and brings world-class technological insights to its products, offering you the best formulations for your vehicle. Shell Lubricants retains its status as the leading global supplier of finished lubricants for a 16th consecutive year, according to the 20th edition of Kline & Company’s report Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021. Shell Helix Ultra with PurePlus Technology is the only motor oil used by Scuderia Ferrari, BMW Motorsport and Hyundai Motorsport in the race series referenced.

PARTNERZY MIĘDZYNARODOWI

VARTA

Clarios – owner of VARTA brand - the world’s largest manufacturer of automotive batteries and one of the world’s leading global suppliers of OE parts. Clarios offers a wide range of high-quality lead acid and lithium-ion batteries to support the needs of all vehicle types. 7 out of 10 newly manufactured vehicles with start-stop systems equipped with AGM are fitted with VARTA.
VARTA brand batteries are installed in millions of cars and trucks, motorcycles and caravans. Each battery is the result of hard work and years of experience of engineers.
They are purpose-built for the highest performance, thanks to the patented PowerFrame® grid technology and more than 100 process and product parameters measured during the production process.

These car manufacturers fit VARTA:
Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Ferrari, Fiat Ford, GMC,Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Nissan, Opel Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall, Volkswagen, Volvo

Facebook